Çelik Yenikapı’da hemşerileriyle buluştu

0

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Yenikapı’da düzenlenen Sivas Günleri’ne katıldı. Milletvekilleri, CHP İstanbul İl Yönetimi, İlçe belediye başkanları, ilçe başkanları, İBB Meclis üyeleri, gençlik ve kadın kollarının eşlik ettiği Çelik, burada yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Yenikapı’da gerçekleşen ve Anadolu’nun farklı lezzetlerini tatmak isteyenler ve memleket özlemini gidermek isteyenler için buluşma noktası olan Memleket Buluşmaları, Sivas Günleri ile devam ediyor. Kendisi de Sivaslı olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik beraberindeki CHP Milletvekilleri, CHP İstanbul İl Yönetimi, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, İBB Meclis üyeleri, gençlik ve kadın kollarıyla Yenikapı’ya çıkarma yaptı ve etkinlik alanında binlerce hemşerisiyle buluştu.

Yenikapı etkinlik alanına girişiyle birlikte yoğun bir ilgiyle karşılaşan Çelik, vatandaşlarla sohbet etti ve bol bol fotoğraf çektirdi. Yoğun ilgi nedeniyle stant alanında kalabalık bir görüntü ortaya çıkarken, Çelik ve beraberindeki heyet, alanın girişinde bulunan Aşık Veysel heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Sivas’ı tanıtan çeşitli stantların bulunduğu alanı tek tek ziyaret eden Çelik, yöresel tatları denedi.

Hemşerileri Çelik’in, CHP İstanbul İl Başkanı seçilmesiyle nedeniyle ayrıca mutluluk yaşayan vatandaşların ilgisi zaman zaman izdihama neden olurken, stant gezisi iki saat sürdü. Alanda bulunan Sivas Buluşuyor Hatırası panosu önünde heyetle fotoğraf çektiren Çelik, daha sonra alandan ayrıldı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!