Özgür Çelik’ten açıklama… Aday mı?

0

Mahalle kongrelerini tamamlayan CHP Bahçelievler ilçe örgütünde gözler ilçe başkanlığı seçimine çevrildi. CHP Bahçelievler ilçe yönetiminin son toplantısında neler konuşuldu; ilçe Özgür Çelik, toplantıdan sonda ON2AY’a özel açıklama yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde değişim mi, gelişim mi olsun tartışmaları sürerken, kongre süreci işliyor. CHP Bahçelievler ilçe örgütünün 11 Mahallede 400 mahalle delegesini belirlemesinin ardından, ilçe başkanı Özgür Çelik’in başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

İlçe başkanlığı kongresinin tarihinin belirlenmesi, yaklaşan yerel seçimlerde belediye başkanlığına adı geçen mevcut ilçe başkanı Özgür Çelik’in tekrar aday olup olmayacağı, kimlerin yönetimde yer alacağı gibi önemli konuların konuşulduğu toplantının ardından başkan Özgür Çelik ON2AY’a özel açıklama yaptı.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZI HALK BELİRLEYECEK

En çok merak edilen konular arasında, yaklaşan yerel seçimlerde belediye başkanlığına adı geçen, on2aybahcelievler.com haber sitesin düzenlediği Bahçelievler’de “Belediye Başkan Adayını Siz Belirleyin” anketinde ciddi oy alan Özgür Çelik’in aday olup olmayacağı sorusu üzerine, “Belediye başkan adayımızı Bahçelievler halkı belirleyecek. Halkın iradesine baş vuracağız. Öncelikle halkımız genç birini mi istiyor, kadın mı istiyor; nasıl bir aday istediğini kamuoyu çalışmalarımızla, anket yaparak belirleyeceğiz.”

İLÇE KONGRE TARİHİ: 13 AĞUSTOS 2023 PAZAR

Bir diğer merak konusu da kongrede tekrar aday olup olmayacağı sorusuna Başkan Özgür Çelik, “Parti içinde yönetim, kadın kolları ve gençlik kolları benim tekrar aday olamam için imza toplanmış. Bu talep üzerine adayım. Kongremizin de 13 Ağustos 2023 Pazar günü yapılmasına karar verdik. Cumhuriyet Halk Partisi olarak Bahçelievler ilçemizde bir ivme yakaladık, bunu sürdürmek istiyoruz. İlçemizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, dernekler, muhtarlarımız, basınımız başta olmak üzere esnafımızla, halkımızla olan samimi diyaloglarımızı sürdüreceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi, Demokratik bir Türkiye, yaşanılır bir Bahçelievler mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz!” dedi.

Mahalle kongrelerini tamamlayan CHP Bahçelievler ilçe örgütünde gözler ilçe başkanlığı seçimine çevrildi. CHP Bahçelievler ilçe yönetiminin son toplantısında neler konuşuldu; ilçe Özgür Çelik, toplantıdan sonda ON2AY’a özel açıklama yaptı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!