Tek umudu Doktor Hakan Bahadır oldu…

0

Doğuştan henanjiyom hastası olan Bahçelievler’in gözde bayan kuaförlerinden 47 yaşındaki Cumhur Birol Dikicioğlu’na Bahçelievler Belediye Başkanı Doktor Hakan Bahadır umut oldu.

Çocukluğundan beri bir çok hastaneye gitmesine rağmen istediği doktora ulaşamadığını ve maddi nedenlerden dolayı bir türlü tedavi olamadığını belirten Cumhur Birol Dikicioğlu’nun suratındaki lekenin iyiden iyiye büyümesi endişeyi artırıyor. Ağrılarının ve kanamalarının çoğaldığını söyleyen Cumhur Birol Dikicioğlu’nun karşısına Başkan Doktor Hakan Bahadır çıktı. Kendisini ayak üstü muayene eden Doktor Bahadır, tedavi edilmesi için gerekenin yapılacağı sözünü verdi.

Tek umudunun Bahçelievler Belediye Başkanı Doktor Hakan Bahadır’ın olduğunu söyleyen Cumhur Birol Dikicioğlu Gazetemiz ON2AY’a şunları söyledi:

Benim doğuştan gelen bu hastalığın adı henanjiyom hastalığıdır. Gittikçe büyüyen bazı zamanlarda ağrılı ve acılı süreçle geçen kanamalı bir henanjiyom hastasıyım. Bir çok hastane ziyaretimden sonra gerek maddi nedenlerden gerek doğru doktora ulaşamamaktan dolayı tedavi edilme şansım olmadı. Kendisi de bir doktor olan Bahçelievler Belediye Başkanımız sayın Hakan Bahadır’nın ilgisini çekti. Hastalığımın hakkında araştırma yaptıracağını, en kısa zamanda net sonuç alabileceği doktorlarla görüşeceği sözünü verdi. Başkanımız sayın Hakan Bahadır, bu sürecin sonuna kadar takipçisi olacağını net bir şekilde söz vermesi, beni çok umutlandırdı. İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!