TFF Dış İlişkiler Kurulu’na girdi

0

Bahçelievler, Bakırköy ve Güngören halkının yakından tanıdığı Haşim Taşkıran, yeni atanan Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Kurulu listesinde yer aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından TFF Dış İlişkiler Kurulu atanması yapıldı. Türkiye Futbol Federasyonu resmi  internet sitesinden,”TFF Dış İlişkiler Kurulu ataması yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” şeklinde yönetim listesini yayınlandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Kurulu listesinde özellikle Bahçelievler, Bakırköy ve Güngören halkının yakından tanıdığı bir isim yer aldı. Spor camiası Yenibosnaspor’un başarılı olduğu dönemlerden tanığı Haşim Taşkıran TFF Dış İlişkiler Kurulu yönetim listesinde yerini aldı.

YENİBOSNASPOR ESKİ GÜNLERİNİ MUMLA ARIYOR

AK Parti Bahçelievler ilçe Yönetim Kurulu Üyeliği, AK Parti Bahçelievler İstanbul Büyükşehir Meclis Üyeliği, Bahçelievler Belediye Başkan Vekili görevlerinde bulunan Haşim Taşkıran Yenibosna Spor Kulübü Başkanlığı da yaptı. Haşim Taşkıran’ın Yenibosna Spor Kulübü Başkanlığını yaptığı dönemlerde sportif başarılar elde edince bölgenin geçleri takımına sahip çıkmaya başladı. Bazı maçları 3 bin taraftarı önünde oynayan Yenibosnaspor profesyonel lige yükseleceği heyecanı ilçeye sarmıştı. Taraftarın ve ilçenin sevgisini kazanan Haşim Taşkıran Yenibosna Spor Kulübü başkanlığını bıraktıktan sonra başarısını ve taraftarını kaybetti. Yenibosna sokaklarında her gün bir olaya karışan, başıboş dolaşan gençleri spora ve hayata bağlanmaların da önemli rol oynayan Haşim Taşkıran’ın ilçeye büyük katkıları oldu. Bugün Yenibosna Spor Kulübü eski günlerini mumla arar oldu.
Atanan kurul başkan ve üyelerinin listesi şu şekildedir:

Serhat Aksen (Başkan)

Ahmet Kılıçoğlu

Bülent Özcan

Doç. Dr. Nedim Malkoç

Atilla Yerlikaya

Haşim Taşkıran

Muzaffer Özdemir

Zeynep Şener

Hakkı Görken Perinçek

Adem Evren Garipoğlu

Murat Bayızıt

Metin Ural

Celalettin Çakıcı

Özdem Bilirdönmez

Selim Dağbaşı

Hasan Gümüşkesen

Mehmet Besceli

Nihat Doker

Aygün Denli

Mehmet Tunç

Iskender Karakaya

Evren Sürmen

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!