Yenibosna’da çıkan yangın korkuttu…

0

Bahçelievler’de 4 katlı binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın çevre halkını korkuttu. Çocançeşme Mahallesin de yüksek duman çıkaran yangına itfaiye ekipleri müdahale ederek söndürdü.

Bahçelievler Yenibosna Çobançeşme Mahallesi Erenler Sokak’ta 4 katlı bir binanın çatı katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Çatı katından yükselen dumanları gören mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale ederken polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. Olayda herhangi bir yaralanma veya can kaybı yaşanmazken yangının çıkış sebebi yapılan incelemenin ardından belli olacak.

BAHÇELİEVLER’DE 4 KATLI BİNANIN ÇATI KATINDA HENÜZ BİLİNMEYEN BİR NEDENLE YANGIN ÇIKTI. ÇIKAN YANGINA İTFAİYE EKİPLERİ KISA SÜREDE MÜDAHALE EDEREK SÖNDÜRDÜ. (İHA/İSTANBUL-İHA) Bahçelievler’de 4 katlı binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çıkan yangına itfaiye ekipleri kısa sürede müdahale ederek söndürdü.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!