Adem Çekem’in amcasının oğlu vefat etti…

0

CHP’li Bahçelievler eski İBB Meclis Üyesi Makine Mühendisi Adem Çekem’in amcasının oğlu, Sivas Zara ilçesinin köklü ailelerinden, Çekemlerden Yılmaz Çekem vefat etti.

2009 / 2015 dönemlerinde Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Genel Meclis Üyesi ve 2015 Ön Seçiminde 3.Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Makine Mühendisi Adem Çekem‘in, amcasın oğlu, Sivas Zara ilçesinin köklü sülalesi Çekemlerden Yılmaz Çekem geçirdiği kaza sonucu vefat etti.

Ayağı kayarak geçirdiği kaza sonucu kafasını yere çarpan Yılmaz Çekem, acil kaldırıldığı hastanenin yoğun bakımından çıkamadı. 60 yaşında, evli ve 2 çocuk babası olan Yılmaz Çekem’in cenazesi memleketi Sivas Zara ilçesinde kılınan cenaze namazın ardından aile mezarlığında toprağa verildi.

Çok özgün olduğunu dile getiren Adem Çekem, “Yöremizin kültürüne, gelenekgörenek, örf ve adetlerini taşıyan amca oğlu, yeğenim Yılmaz ile ayrı, özel bir hukukumuz vardı. Hepimizi çok üzdü. Genç ve ani olması bizleri derinden sarstı. Zor günümüzde yanımızda olan, arayıp soran herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!