Bahadır’ın oy kullandığı sandıktan Dursun Özbek 191 oy aldı

0

Kongre üyesi, Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır’ında oy kullandığı Galatasaray’da olağan seçimli genel kurul gerçekleştirildi. Süheyl Batum’a büyük fark atan Dursun Özbek, yeniden Galatasaray Başkanı seçildi. Hakan Bahadır’ın oy kullandığı 18. numaralı sandıktan Süheyl Batum: 44, Dursun Özbek: 191 oy aldı.

Galatasaray Kulübü‘nün olağan seçimli genel kurulunda mevcut başkan Dursun Özbek, sayımı tamamlanan 14. sandığın ardından matematiksel olarak seçimi kazanmayı garantiledi. 

Oy sayımı sonucunda Süheyl Batum’a büyük fark atan Dursun Özbek, ilk 14 sandıkta oyların 2173’ünü alarak seçimi önde tamamladı. Süheyl Batum ise 14 sandıkta 672 oyda kaldı. İlk 14 sandıktaki oy sayımları tamamlanmasının ardından Süheyl Batum, resmi sonuçları beklemeden Dursun Özbek’i tebrik etti. 

Dursun Özbek, yaptığı ilk açıklamada “Galatasaray’a yakışan demokratik bir seçim olmuştur. Süheyl kardeşime de bu demokrasiye verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Burada kaybeden yoktur. Bir kurum kazanmıştır. O da Galatasaray’dır” dedi. 

DURSUN ÖZBEK’İN LİSTESİ

Yeniden Galatasaray Başkanı seçilen Dursun Özbek’in yönetim listesinde şu isimler yer aldı:

ASIL: Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İ. Bahçetepe, Sedat Artukoğlu, Eray Yazgan, Can Natan, Mehmet S. Cibara, Ali Yüce, İbrahim Hatipoğlu, Fatih Demircan, 

YEDEK: Ozan B. Yurtsever, Timur Kuban, Emir Aral, T. Lara Yılmaz, Ece Bora

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!