Bahçelievler halkına selam getirdi…

0

ON2AY Gazetesi Genel Koordinatör Aydın Arsan eski Bahçelievler Kaymakamı, Samsun Vali Yardımcısı  Şevket Cinbir ile makamında görüştü.

ON2AY Gazetesi olarak Bahçelievler’de görev yaptığı sürede devletin sıcak ve güler yüzünü 7’den 70’e herkese gösteren, ilçe halkının sevgisini kazanan eski Bahçelievler Kaymakamı, Samsun Vali Yardımcısı  Şevket Cinbir’i makamında ziyaret ettik. ON2AY Gazetesi Genel Koordinatör Aydın Arslan Vali Yardımcısı  Şevket Çinbir ile makamında görüştü.

ON2AY Gazetesi kanalıyla tüm Bahçelievler halkına selam söyleyen Şevket Cinbir şunları söyledi:

Bahçelievler Kaymakamı olarak görev yaptığım süre zarfında tanıştığımız bir çok dostumuz var, Bahçelievler’de. Çoğu ile zaman zaman görüşüyoruz. Gün geldi acılarımızı paylaştık, gün geldi sevinçlerimizi paylaştık; Bu güzel dostlarımız ile ve paylaşmaya devam ediyoruz.

Görev süremiz boyunca Bahçelievler ‘de yaşayan vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya, kimsesizlerin kimsesi olmaya, devletimizin şefkatini hissettirmeye ve bize ihtiyacı olan herkesin bize ulaşabilmesine imkan sağlamaya çalıştım. Sonuçta çok kişiye ulaşabildiğimizi ve çok kişinin de bize  ulaşılabildiğini görmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Bazen çok anlamlı ve duygulu mesajlar alıyorum, Bahçelievler ‘deki vefalı vatandaşlarımızdan ve özellikle de o dönemde öğrenci olan ve bu günlerde çeşitli mesleklerde hayata atılmış gençlerimizden. Tabi ki Hakkın rızası halkın memnuniyetine talip olduğum işimizin güzel yönleri bunlar. Bahçelievler Belediyesi Park ve Bahçeler müdürü olarak görev yaparken tanıdığım ve kurduğu 55 Samsunlular Derneğinin bir numaralı üyesi olduğum Aydın Aslan kardeşimin ziyaretinden dolayı çok memnun oldum. Bahçelievler ‘deki güzel hatıralarımızı hatırladık. Bu vesileyle Bahçelievler ‘deki bütün dostlarımıza selam ve sevgilerimizi sunuyorum.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!