Saadetlilerin Bahçelievler çıkarması

0

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Birol Aydın ve Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Yaşar Avcı, Bahçelievler’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Birol Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Yaşar Avcı ile beraber esnaf ziyaretinde bulundu.

Bahçelievler pazarını ziyaret ederek vatandaş ve esnafla sohbet eden Birol Aydın, tezgah kuran esnaflara yardımcı oldu ve kahvaltı sofrasında onlara eşlik etti.

Esnafın sorunlarını dinleyen ve kalıcı çözümler bulmak için kapsamlı çözümler üreteceklerini söyleyen Aydın, pazarda karşılaştığı vatandaşlara da kendisini tanıtarak, sorunlarıyla ilgilenme sözü verdi.

Daha sonra Kuyumcukent yönetim ve esnafıyla buluşan Aydın, kıymetli maden satışı gerçekleştiren dükkanları ziyaret edip üretim yapan atölyelerdeki çalışmaları izledi.

Birol Aydın’a eşlik eden Saadet Partisi Bahçelievler Belediye Başkan adayı Yaşar Avcı, “Haydi Bismillah…, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Birol aydın başkanımız ile birlikte semt pazarlarımızdaki vatandaşlarımıza, esnafımıza ve vatandaşlarımıza ilgileri için teşekkür ediyorum. Başka bir Bahçelievler mümkün; Birlikte başaracağız!.. Milli Görüş belediyeciliği geliyor” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!