Güvenlik tedbirleri alınmıyor

0

Ağaç kesimi sırasında yola düşen dallardan bir tanesi, geçen otomobilin tekerleğinden fırlayarak, taşeron firmada çalışan işçiye çarptı. Yaralanan işçi hastaneye kaldırıldı. Vatandaşlar, trafiğin yoğun olduğu ve güvenlik tedbirleri alınmadan yapılan ağaç kesimine tepki gösterdi.

Bahçelievler Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda bulunan ağaçlar budanırken,  güvenlik tedbirlerinin alınmaması tehlikeye davetiye çıkarıyor.

ON2AY Haber Hattına gönderilen bilgilere göre, Bahçelievler Merkez Mahallesi İzzettin Çalışlar Caddesi’nde taşeron firma tarafından yapılan ağaç kesimi sırasında, güvenlik tedbirlerinin alınmamasına bölge halkı tepki gösterdi.

Trafiğin yoğun olduğu öğlen 13:30 civarlarında kaldırım ve yola güvenlik bandı çekilmeden kesilen ağaç dalları yola ve kaldırıma rastgele düştü. Yola düşen ve üzerinden geçen araçların bir tanesinin tekerleğinden fırlayan dal, taşeron firmada çalışan 75 yaşındaki işçiyi yaraladı.

Yere yığılan işçi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgilere göre işçinin durumunun iyi olduğu ve hastaneden taburcu edildi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!